Grupa TOP-FRUIT Sp. z o.o. jest grupą producentów owoców i warzyw z długimi tradycjami. Firma powstała w 2011 roku, obecnie skupia 97 udziałowców - sadowników z rejonu grójeckiego (największego sadu Europy). Nasze owoce uprawiamy na 750 hektarach, produkując około 17 000 ton świeżych owoców. Największą część stanowią jabłka  - ok. 95 % produkcji, pozostałe 5 % to: wiśnie, gruszki, śliwki i czereśnie.

 

W trosce o ochronę zdrowia konsumentów oraz ochronę środowiska naturalnego grupa TOP-FRUIT wdrożyła certyfikat GLOBALGAP. Ponadto spółka wymaga od wszystkich udziałowców posiadania certyfikatu IPO (Integrowanej Produkcji Owoców).

 

TOP-FRUIT posiada własną sortownię owoców o powierzchni 5 200 m2, która jest wyposażona w nowoczesną  maszynę do sortowania owoców firmy Maf Roda, maszyny do pakowania jabłek w torby foliowe, siatki, tacki oraz maszynę do wypalania grafiki/napisów na owocach. Grupa dysponuje powierzchnią magazynową pozwalającą przechowywać zebrane owoce w komorach chłodniczych nowej generacji  wykonanych w technologii ULO mogących pomieścić ok. 2 000 ton owoców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić swoim odbiorcom regularne dostawy wysokiej jakości owoców przez cały rok.